Piosenki, gry i filmy :)

Przydatne informacje dotyczące rehabilitacji Dzieci i Dorosłych

Mądra Sowa

Nowości i zmiany

12.01.2016

 
Rejestr osrodków  REALIZUJĄCYCH DOFINANSOWANIA PFRON
  nr OD 30/1/17 ważny do 17.04.2019r
Rejestr organizatorów turnusów  REALIZUJĄCYCH DOFINANSOWANIA PFRON
nr OR 30/3/17  wazny do 25.01.2019r
 
 
 

 

 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                          
               " Stecrom" sp z.o.o
                      ul. Reja 39
                 62-100 Wągrowiec
 
 JUŻ  30 LAT PROWADZIMY  REHABILITACJĘ  DZIECI W OŚRODKU  "STECROM"
 
Wychodząc naprzeciw problemom rodziców, a także z okazji nadchodzącej 30 Rocznicy Istnienia Ośrodków rehabilitacji  Dzieci " STECROM"postanowiliśmy wprowadzić w roku poprzedzającym tę rocznicę następujące udogodnienia - które zreszta może wejdą na stałe do sposobu naszej z Państwa współpracy .
Czytaj więcej

!!! Wiadomość dla rodziców

30.11.2015

 

Informacja i zapisy ne telefonu;

Anna Lewanda  607-302-322

Magdalena Polcyn  603-644-304

Biuro   67-216-90-02

UWAGA! Ośrodek od 2016 roku rozpoczyna rehabilitację dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem. Więcej informacji tutaj (z. Aspergera) oraz tutaj (autyzm)

Czytaj więcej

Bezpłatne badania

24.11.2015

Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Terapii Uzależnień „ Cegiełka Nadziei” STOBNO 89 zaprasza na BEZPŁATNE BADANIA
DIAGNOSTYCZNO-REHABILITACYJNE z ustaleniem programu rehabilitacyjnego szczególnie dla dzieci i młodzieży (wyjątkowo osoby dorosłe rodzice lub opiekunowie) z terenu powiatów Pilski, Wałecki, Czarnkowsko-Trzcianecki, Wyrzyski.

Czytaj więcej

Zespół Aspergera

24.11.2015

Mamy prośbę, aby wydrukować informacje, udostępnić Rodzicom i Opiekunom Dzieci z Autyzmem i zespołem Aspergera lub wywiesić na tablicy informacyjnej / ogłoszeniowej.

PDF - pobierz

Czytaj więcej

Dofinansowanie!

24.11.2015


Fundacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

Czytaj więcej

Szkolenia kadry AUTYZM

24.11.2015

Całość pracowników/ terapeuci i pracownicy administracyjno-gospadarczyw Ośrodku Stobno w dniach 17 i 18 października odbyła szkolenie i warsztaty z zakresu TERAPII I EDUKACJI DZIECI Z AUTYZMEM I ZESPOŁEM ASPERGERA

Program szkolenia   był następujący

Czytaj więcej
sierpień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ośrodek Rehabilitacyjny - Rehabilitacja Dzieci Niepełnosprawnych Stobno

Rehabilitacja oddechowa - przygotowania, realizacja, współpraca

DO REHABILITACJI,  FIZJOTERAPII  ODDECHOWEJ  w naszym Ośrodku STOBNO przygotowaliśmy się już w drugiej połowie 2015 r. przygotowując sprzęt, pomieszczenia, a przede wszystkim odbywając cykl szkoleń naszej kadry. Nawiązaliśmy współpracę z Firmą BG BHU Bogusław Grzeszek Wrocław, która to przeszkoliła naszych terapeutów, pomogła w doposażeniu się w sprzęt profesjonalny najnowszej generacji.

FIRMA MEDYCZNY DLA DZIECI  specjalizuje się głownie we wprowadzaniu na polski rynek innowacyjnych rozwiązań w branży medycznej.

Szczegółowe informacje, atesty i certyfikaty, wyniki badań, artykuły i opracowania dostępne są na naszych serwisach internetowych krabat.pl., aeronebgo.pl, babyair.pl, medycznydladzieci.pl.

Informacje handlowe o pełnej ofercie wraz z cenami detalicznymi dostępne są w naszym sklepie medycznydladzieci.otwarte24.pl

SZKOLENIA, WARSZTATY, PREZENTACJE – Firma Medyczny Dla Dzieci prowadzi na terenie całego kraju bezpłatne i odpłatne szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów, przymiarki i pokazy sprzętu oraz warsztaty dla opiekunów i pacjentów.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – Medyczny Dla Dzieci z dużymi sukcesami współpracuje z takimi organizacjami jak Fundacja Dzieciom  „ Zdążyć z Pomocą”. W ośrodku rehabilitacyjnym Biomicus należącym do fundacji prowadzone są sesje terapeutyczne przy zastosowaniu naszych flagowych produktów – kamizelki oscylacyjnej Vibra Vest oraz parapodium Krabat Pilot. Dzięki zawartym porozumieniom z Fundacją Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę MATIO , Fundacja Oswoić Los w Lublinie oraz wspomnianą wyżej  Fundacją Dzieciom  „ Zdążyć z Pomocą” podopieczni mają możliwość zakupu sprzętu w specjalnych programach rabatowych. Zapraszamy do współpracy.

Ponadto Medyczny Dla Dzieci prowadzi aktywną działalność charytatywną i społeczną m. in.: grupę OPP Medyczny Dla Dzieci i zbiórki 1%, darowizny sprzętu dla szpitali i pacjentów. Bezpłatną Wypożyczalnię Sprzętu Medycznego.

Powered by Joomlamaster.org.uatogether with Joomstudio.com.ua